Jdi na obsah Jdi na menu
 


22. a 23. 5. - Medvědí miminko

 

m1.jpgheda-grey-rgb.jpgm2.jpg


pořádá 

v pátek 22. května od 14,00 hod. a sobotu dne 23.května 2015 od 9,00 hod. v Mezině u Bruntálu 76
    kurz Pavlínky Konečné (Roudnice nad Labem)

www.PayaCreations.com
         
Medvědí miminko
- měří zhruba 21 cm. Je trošku složitější, ale s trochou trpělivosti ho zvládne za 2 dny ušít.
Medvídek vyhrál cenu Medvěd roku 2014

Kurz je dvoudenní. Jeho součástí je rovněž zatavený střih a tištěný návod s fotografiemi a schématy.
Pomůcky: Malé nůžky, špendlíky, ruční jehla, dlouhá jehla, kleště na korálky, šídlo, pean nebo něco na obracení a vycpávací vidlička. Pomůcky může lektorka zapůjčit.


Medvídek je pětikloubový, hlavička se přiklání k ramínkům, avšak může mít závlačku na pevnou otáčecí hlavičku. Je ušitý z mohéru (pevná bavlněná látka s mohérovým chlupem), plněný dutým vláknem (kdo bude chtít, může medvídkovi do zadečku nacpat i sklogranulát pro lepší stabilitu). Očka jsou skleněná, nosík, obočí i pusinka jsou vyšívané. Vnitřní strany oušek a tlapičky jsou semišové. Nožky, ručky i hlavička se otáčejí. 

Cena kurzu: 850,--/osobu. Pokud máte zájem i o materiál na celého medvídka, je možno objednat   a připravit celý balíček za 500,-- Kč (duté vlákno, plyš, klouby, semiš, sklogranulát, atd). Slevněná cena obou kurzů na medvídky ve dnech 22. až 24. 5. 2015 je 100,-- Kč.
Cena neobsahuje stravu a nocleh. Nocleh můžeme na požádání zajistit.


Přihlášky a info: Dana Luňáková,  Mlýnská 1 – 792 01 Bruntál, mejl: dana.lunakova@seznam.cz,  Skype a FB: Dana Luňáková, web: www.danalunakova.cz, www.hedaos.cz, tel.: 603 488 553


Těšíme se na setkání s Vámi,                                              m3.jpg 

                            Pavlínka a Dana 

Na kurz je nutno se přihlásit a v případě Vašeho zájmu si objednat také balíček. Lektorka bude mít na místě připraveny i další pomůcky k šití medvídků.